Bibby Financial Services Marką Godną Zaufania 2018

Bibby Financial Services otrzymało tytuł "Marka Godna Zaufania 2018" w kategorii firma faktoringowa. Zaufanie przedsiębiorców z polskiego sektora MŚP jest dla nas szczególnie istotne, ponieważ stanowi fundament partnerskiej relacji. Tytuł przyznawany jest na podstawie badania przeprowadzanego na zlecenie miesięcznika „My Company Polska” przez instytut Kantar Millward Brown.

Firma faktoringowa: Bibby Financial Services!

Trzecia edycja rankingu pokazuje, że coraz trudniej przebić się do świadomości Klientów. W tym roku o opinię zapytano przedsiębiorców z 950 organizacji. Ankietowani proszeni byli o udzielenie odpowiedzi, której marce ufają najbardziej – bez sugerowania firm. Badanie zrealizowane zostało metodą online, wszystkie pytania dotyczące marek były otwarte. Dało to wszystkim równe szanse nominacji, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa i jego zasięgu. W dwóch poprzednich badaniach respondenci wymieniali po 300–350 firm, które znają i cenią. W tegorocznej ankiecie liczba ta zmalała do 184. Dlatego szczególnie cieszy nas to, że przedsiębiorcy doceniają nasze starania i razem z nami rozwijają swoją działalność. „Marka Godna Zaufania 2018” to nagroda dla całego zespołu Bibby Financial Services w Polsce.

Bibby Financial Services pozycję na rynku zawdzięcza gruntownemu doświadczeniu branżowemu i eksperckiej wiedzy, którą dzieli się z klientami. Jednym z najwyższych priorytetów firmy jest dbałość o zaufanie klientów.

Data publikacji 8 czerwca 2018

Podziel się tym artykułem z innymi:

Data publikacji 8 czerwca 2018


kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub