Umów się na bezpłatne konsultacje

Pomożemy ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla twojego biznesu

Chcesz porozmawiać o finansowaniu firmy?

Umów się z naszym ekspertem. Jak to działa?

  • Krok 1: Wybierz konsultanta z listy poniżej i wybierz dogodny dla Ciebie termin w aplikacji Calendly.
  • Krok 2: Po wybraniu terminu otrzymasz e-mail wraz z linkiem do aplikacji zoom.us, przez którą przeprowadzimy wideo rozmowę.
  • Krok 3: W terminie wybranej konsultacji kliknij w link z otrzymanego e-maila i uruchom wvideo – rozmowę, podczas której dowiesz się wszystkiego o tym, jak zabezpieczyć finansowanie swojej firmy w warunkach dużej zmienności rynkowej.


Paulina Nowak

Paulina Nowak

Doradca ds. Finansowania Biznesu

Od samego początku mojej kariery zawodowej specjalizuje się w branży finansowej. Pomaga w zarządzaniu finansami, optymalizacji kosztów oraz w podejmowaniu strategicznych decyzji mających na celu zwiększenie rentowności i konkurencyjności firmy.


Umów się na bezpłatne konsultacje


dominiklada

Dominik Łada

Dyrektor ds. Finansowania Biznesu

Faktoring jest elastycznym produktem finansowym. Każda firma ma inną specyfikę działania. Dlatego uważnie słucham Klientów i staram się dopasować finansowanie do ich potrzeb. Pomagam w optymalizacji kosztów oraz w podejmowaniu strategicznych decyzji, aby zwiększyć rentowności i konkurencyjność firmy.

Umów się na bezpłatne konsultacje


Karolina Smalarz

Karolina Smalarz

Kierownik ds. Finansowania Biznesu

Przez ponad 14 lat dostarcza klientom swoje porady w wielu obszarach, w tym jak zwiększyć komfort prowadzenia firmy, przyspieszyć przepływ gotówki w przedsiębiorstwie, zabezpieczyć płynność należności od kontrahentów oraz wiele innych aspektów biznesowych.


Umów się na bezpłatne konsultacje


Wojciech Czapeczko

Wojciech Czapeczko

Kierownik ds. Finansowania Biznesu

Od ponad 15 lat doradza klientom w wielu kwestiach takich jak poprawić komfort prowadzenia przedsiębiorstwa, jak przyśpieszyć obieg gotówki w firmie, jak zabezpieczyć spływ należności od kontrahentów i wiele innych kwestii dotyczących spraw codziennych z życia przedsiębiorcy.

Umów się na bezpłatne konsultacjeBusiness man

Jesteś przedsiębiorcą i poszukujesz rozwiązań dla swojej firmy

Szukasz nowych rozwiązań dla swojej firmy, ale nie masz czasu, by samemu zweryfikować. Porozmawiaj online z naszym doradcą, aby przekonać się, jaki rodzaj finansowania zagwarantuje Ci osiągnięcie celów biznesowych.  Chcesz rozwijać firmę za granicą? A może chcesz zainwestować w nowe maszyny? Czy raczej masz kłopoty z płynnością finansową i nie wiesz, jak je rozwiązać? W rozmowie z Tobą weźmiemy to wszystko pod uwagę.

Umów się na bezpłatne, indywidualne konsultacje z naszym ekspertem a dowiesz się:

  • jakie są sposoby zabezpieczenia finansowego firmy w warunkach dużej zmienności rynkowej,
  • jak zwiększyć sprzedaż nie tracąc płynności finansowej,
  • oraz jak pozyskać finansowanie na bieżącą działalność.