linia produkcyjna

Kim jesteśmy?

Nasza firma powstała w 1982 r., by jako niezależny partner finansowy świadczyć usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw. Od 2002 r. działamy w Polsce.

Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu wspieramy firmy w ponad 300 sektorach gospodarki.

Z dumą pomagamy firmom, zarówno tym większym, jak i tym mniejszym, dostosowując ofertę do ich indywidualnych potrzeb. My nie tylko finansujemy Twój biznes, my w niego wierzymy.

 

Sprawdź opinie o nas

Każdemu kto prowadzi własną działalność, życzyłbym takich relacji, jakie mamy wypracowane z firmą Bibby Financial Services . ŁUKASZ GRAJCAR, PREZES IMEX LOGISTICS SP. Z O.O.

statek Bibby

Nasza historia

Jesteśmy częścią wartej 1,4 miliarda funtów grupy Bibby Line, działającej w ponad 20 krajach. Grupa Bibby Line została założona przez Johna Bibby'ego, przedsiębiorcę z Liverpoolu w 1807 roku. Jest jedną z najdłużej działających firm rodzinnych w Wielkiej Brytanii.

Bibby Financial Services to jedna z młodszych spółek rodziny Bibby. Od ponad 35 lat oferuje przedsiębiorstwom z sektora MŚP rozwiązania zapewniające płynność finansową. Jest największą niezależną firmą faktoringową na rynku brytyjskim. W Polsce również należy do grona liderów wśród niezależnych spółek oferujących usługę faktoringu.

Dowiedz się więcej o Bibby Line Group

pani w okularach

Bibby Financial Services w skrócie

  • Największa niezależna firma faktoringowa na rynku brytyjskim i w gronie liderów na rynku polskim
  • Ponad 35-letnie doświadczenie we wspieraniu małych i średnich przedsiębiorstw
  • Działalność biznesowa prowadzona w 44 lokalizacjach w 13 krajach w Europie, Ameryce Północnej i Azji
  • Zaufany, profesjonalny partner finansowy dla ponad 10 000 firm na całym świecie
  • Członek zarówno największego międzynarodowego zrzeszenia faktorów Factors Chain International, jak i Polskiego Związku Faktorów.

port

Co robimy?

Aktualnie na rynku finansowym znaleźć można wiele form finansowania bieżącej działalności podmiotów gospodarczych. Zdecydowanie najpopularniejszą z nich jest kredyt długoterminowy udzielany przez instytucje bankowe. Tego rodzaju rozwiązanie jest jednak często związane z dużymi odsetkami oraz opłatami dodatkowymi. Bibby Financial Services, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, oferuje zdecydowanie pewniejszą oraz mniej kosztowną opcję, którą jest faktoring.

Dzięki faktoringowi pieniądze trafiają do przedsiębiorcy natychmiast po dokonaniu sprzedaży, a ciężar monitorowania spływu należności spada na firmę faktoringową. Sprawdź naszą ofertę


kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub