linia produkcyjna

Kim jesteśmy?

Nasza firma powstała w 1982 r., by jako niezależny partner finansowy świadczyć usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw. Od 2002 r. działamy w Polsce.

Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu wspieramy firmy w ponad 300 sektorach gospodarki.

Z dumą pomagamy firmom, zarówno tym większym, jak i tym mniejszym, dostosowując ofertę do ich indywidualnych potrzeb. My nie tylko finansujemy Twój biznes, my w niego wierzymy.

 

Sprawdź opinie o nas

Każdemu kto prowadzi własną działalność, życzyłbym takich relacji, jakie mamy wypracowane z firmą Bibby Financial Services . ŁUKASZ GRAJCAR, PREZES IMEX LOGISTICS SP. Z O.O.

statek Bibby

Nasza historia

Jesteśmy częścią wartej 1,4 miliarda funtów grupy Bibby Line, działającej w ponad 20 krajach. Grupa Bibby Line została założona przez Johna Bibby'ego, przedsiębiorcę z Liverpoolu w 1807 roku i jest jedną z najdłużej działających firm rodzinnych w Wielkiej Brytanii.

Bibby Financial Services to jedna z młodszych spółek rodziny Bibby, która od ponad 35 lat oferuje przedsiębiorstwom z sektora MŚP rozwiązania zapewniające płynność finansową. Jest największą niezależną firmą faktoringową na rynku brytyjskim. W Polsce również należy do grona liderów wśród niezależnych spółek oferujących usługę faktoringu.

 


Dowiedz się więcej o Bibby Line Group

pani w okularach

Bibby Financial Services w skrócie

  • Największa niezależna firma faktoringowa na rynku brytyjskim i w gronie liderów na rynku polskim
  • Ponad 35-letnie doświadczenie we wspieraniu małych i średnich przedsiębiorstw
  • Działalność biznesowa prowadzona w 44 lokalizacjach w 13 krajach w Europie, Ameryce Północnej i Azji
  • Zaufany, profesjonalny partner finansowy dla ponad 10 000 firm na całym świecie
  • Członek zarówno największego międzynarodowego zrzeszenia faktorów Factors Chain International, jak i Polskiego Związku Faktorów.


port

Co robimy?

Aktualnie na rynku finansowym znaleźć można wiele form finansowania bieżącej działalności podmiotów gospodarczych. Zdecydowanie najpopularniejszą z nich jest kredyt długoterminowy udzielany przez instytucje bankowe. Tego rodzaju rozwiązanie jest jednak często związane z dużymi odsetkami oraz opłatami dodatkowymi. Bibby Financial Services, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, oferuje zdecydowanie pewniejszą oraz mniej kosztowną opcję, którą jest faktoring.

Faktoring to usługa, dzięki której pieniądze z wystawionych kontrahentowi faktur z odroczonym terminem płatności trafiają do przedsiębiorcy natychmiast po dokonaniu sprzedaży, a ciężar monitorowania spływu należności spada na firmę faktoringową.

 

Sprawdź naszą ofertę


kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 0800 224 229

lub