Sedim

 • Firma: Sedim
 • Branża: Transport krajowy o międzynarodowy
 • Siedziba: Żabia Wola (woj. mazowieckie)
Bibby zaoferowało nam finansowanie, które jest dla nas bezpieczne i szybkie Sylwester Kozłowski, Sedim

Jak pozbyć się zatorów płatniczych w branży transportowej?

 • O firmie:
  Sedim to firma zajmująca się transportem międzynarodowym – przewozem ładunków chłodniczych oraz plandekowych. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży od kilkunastu lat.
 • Problem:
  Firmy transportowe borykają się z brakiem płynności finansowej. Wydłużony czas oczekiwania na uregulowanie płatności od kontrahentów utrudnia przedsiębiorstwom funkcjonowanie na rynku. Czekając na należności firma nie ma środków na regulowanie własnych zobowiązań, w tym wynagrodzenia dla pracowników, podatki, leasing, paliwo.
Kontrahenci wypłacają nam należności po bardzo długich terminach, w związku z tym potrzebujemy środków, aby zachować płynność finansową.Sylwester Kozłowski, Sedim
 • Rozwiązanie:
  Umowę faktoringową z firmą Sedim zawarliśmy w 2006 roku.
Bibby zaoferowało nam finansowanie, które jest dla nas bezpieczne i szybkie.Sylwester Kozłowski, Sedim

Oferowane przez nas narzędzie pozwala na finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa. Umożliwia również inwestycje, dzięki którym biznes może się rozwijać i przynosić coraz większe dochody. Odpowiadamy na potrzeby firm transportowych i pomagamy im w zwiększaniu konkurencyjności.

Bardzo dobra komunikacja z naszą firmą, elastyczność, gotowość do wspólnego rozwiązywania problemów, to według właściciela Sedim nasze największe zalety. Bibby nie jest firmą, która ma restrykcyjne podejście do klienta, raczej wspiera w rozwiązywaniu problemów swoich klientów.Sylwester Kozłowski, Sedim

kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub