• Firma: Sedim
  • Branża: Transport krajowy o międzynarodowy
  • Siedziba: Żabia Wola (woj. mazowieckie)
Bibby zaoferowało nam finansowanie, które jest dla nas bezpieczne i szybkie Sylwester Kozłowski, Sedim

Jak pozbyć się zatorów płatniczych w branży transportowej?

  • O firmie:

Sedim to firma zajmująca się transportem międzynarodowym – przewozem ładunków chłodniczych oraz plandekowych. Przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży od kilkunastu lat.

  • Problem:

Firmy transportowe borykają się z brakiem płynności finansowej. Wydłużony czas oczekiwania na uregulowanie płatności od kontrahentów utrudnia przedsiębiorstwom funkcjonowanie na rynku. Czekając na należności firma nie ma środków na regulowanie własnych zobowiązań, w tym wynagrodzenia dla pracowników, podatki, leasing, paliwo.

 

Kontrahenci wypłacają nam należności po bardzo długich terminach, w związku z tym potrzebujemy środków, aby zachować płynność finansową .Sylwester Kozłowski, Sedim

  • Rozwiązanie:

Umowę faktoringową z firmą Sedim zawarliśmy w 2006 roku.

 

Bibby zaoferowało nam finansowanie, które jest dla nas bezpieczne i szybkie. Sylwester Kozłowski, Sedim
Oferowane przez nas narzędzie pozwala na finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa. Umożliwia również inwestycje, dzięki którym biznes może się rozwijać i przynosić coraz większe dochody. Odpowiadamy na potrzeby firm transportowych i pomagamy im w zwiększaniu konkurencyjności.

 

Bardzo dobra komunikacja z naszą firmą, elastyczność, gotowość do wspólnego rozwiązywania problemów, to według właściciela Sedim nasze największe zalety. Bibby nie jest firmą, która ma restrykcyjne podejście do klienta, raczej wspiera w rozwiązywaniu problemów swoich  klientów. Sylwester Kozłowski, Sedim


kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub