• Nazwa: SaS Logistic
 • Branża: Pośrednictwo pracy
 • Siedziba: Warszawa
Na każdym etapie współpracy z Bibby Financial Services uzyskaliśmy wsparcie gwarantujące poczucie bezpieczeństwa, a także stabilności. Michał Abramski, Prezes SaS Logistic

Faktoring przepisem na wzrost sprzedaży i szybki rozwój przedsiębiorstwa

 • O firmie:

  SaS Logistic to jedna z największych polskich agencji zatrudniających obcokrajowców, przede wszystkim ze Wschodu. Firma od 2007 roku oferuje usługi rekrutacji i selekcji pracowników na potrzeby przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Osoby, które znajduje, zatrudnia i deleguje do pracy w poszczególnych firmach, są wysoce wykwalifikowane i dopasowane według wcześniej ustalonych kryteriów. SaS Logistic zatrudnia obecnie przeszło 400 nowych pracowników tymczasowych miesięcznie.

 • Problem:

  Agencje pracy tymczasowej borykają się z problemem wysokich kosztów, które obejmują rekrutację, legalizację, transport i zakwaterowanie pozyskanych pracowników. Przedsiębiorstwa z tej branży zmuszone są często do wypłacania wynagrodzeń osobom zatrudnionym zanim uzyskają środki z faktur od swoich klientów. Aby móc sprostać wymaganiom tego sektora, rozszerzyć swoją działalność oraz zwiększać jakość swoich usług firma potrzebowała finansowania zewnętrznego. Było ono niezbędne do utrzymania płynności finansowej i realizacji dalszych planów rozwoju biznesu.

 • Rozwiązanie:

  Po wnikliwej analizie sytuacji w jakiej znajdowała się firma zaproponowaliśmy rozwiązanie w postaci faktoringu niepełnego. Otrzymane finansowanie umożliwiło firmie szybki wzrost obrotów i pozyskanie nowych strategicznych klientów.

  Na każdym etapie współpracy z Bibby Financial Services uzyskaliśmy wsparcie gwarantujące poczucie bezpieczeństwa, a także stabilności.”

  Michał Abramski, Prezes SaS Logistic


kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub