Na pomoc rodzicom!

W związku z ostatnimi wydarzeniami w oświacie zarząd Bibby Financial Services podjął decyzję o zorganizowaniu opieki nad dziećmi pracowników w czasie strajku nauczycieli. Zajęcia prowadzone są w biurach firmy w Warszawie i Poznaniu.

– W Bibby Financial Services stawiamy przede wszystkim na ludzi. Zależy nam na tym, aby każdy pracownik miał zapewnione optymalne warunki do pracy – mówi Jerzy Dąbrowski, dyrektor generalny Bibby Financial Services, pomysłodawca inicjatywy.

– Po pierwszych informacjach medialnych wskazujących na to, że istnieje ryzyko strajku nauczycieli, zapytaliśmy pracowników, czy będą potrzebować wsparcia w opiece nad dziećmi – mówi Anna Liana, Główny Ekspert ds. Personalnych i Rekrutacji w Bibby Financial Services. – Okazało się, że tego rodzaju pomoc jest bardzo potrzebna, więc na ok. 3 tygodnie wcześniej zaczęliśmy przygotowania. Chcieliśmy mieć pewność, że znajdziemy partnerów spełniających nasze oczekiwania, że dzieci będą miały ciekawie zorganizowany czas pod opieką opiekunów-animatorów. Pod uwagę brane było kilka firm, ostatecznie dla Warszawy wybraliśmy Pietruszkowe Animacje, z którymi współpracowaliśmy już wcześniej przy okazji organizowania spotkania wigilijnego dla pracowników i ich rodzin. Z kolei w Poznaniu współpracujemy z Mascot Events Agency.

Zajęcia zostały zorganizowane w biurach Bibby Financial Services w Poznaniu i w Warszawie. W sumie, w obu tych lokalizacjach, pod opieką znajduje się 29 dzieci, dla których codziennie przewidziane są inne atrakcje, zarówno w biurze, jak i poza nim (np. wycieczka do Manufaktury Cukierków, wyjścia do kina, do Muzeum Rogala Marcińskiego i na plac zabaw).

Warto podkreślić, że Bibby Financial Services jest firmą z sektora małych i średnich przedsiębiorstw i zatrudnia około 100 osób. – Dzieci jest u nas więcej niż pracowników - śmieje się Jerzy Dąbrowski. – Gdyby wszystkie przyjechały dzisiaj do biura, obawiam się, że nie pomieściłaby ich nasza największa sala konferencyjna!

Kontakt dla mediów:
Magdalena Szymańska
Futurama communication intelligence
ul. Rozbrat 44a
00-419 Warszawa
+48 510 491 298
magdalena.szymanska@futurama.ci

O Bibby Financial Services:
Bibby Financial Services jest spółką faktoringową, częścią Bibby Line Group – jednej z najstarszych rodzinnych firm w Wielkiej Brytanii. Bibby Financial Services od ponad 30 lat dostarcza przedsiębiorcom narzędzia finansowe, wspierające stabilne funkcjonowanie i rozwój. W Polsce firma działa od 2002 roku. Posiada trzy oddziały, w Warszawie, Poznaniu i Katowicach, które swoim zasięgiem obejmują cały kraj. Firma jest niezależna od banków. Należy do Polskiego Związku Faktorów oraz największego międzynarodowego zrzeszenia faktorów Factors Chain International. Więcej na www.bibbyfinancialservices.pl

Podziel się tym artykułem z innymi:

Zobacz również nasze pozostałe teksty:

Nowości prawne dla MŚP

18 kwietnia 2019


kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub