Laur Klienta 2013 dla Bibby Financial Services

Polscy przedsiębiorcy po raz kolejny wyrazili swoje uznanie dla działalności Bibby Financial Services, przyznając jej tym razem Laur Klienta 2013 roku.

Laur Klienta 2013 w kategorii Odkrycie Roku dla Bibby Financial Services to uhonorowanie wyróżniającej się  oferty firmy w zakresie  finansowania małych i średnich przedsiębiorstw. Oferta ta obejmuje wachlarz produktów faktoringowych takich jak faktoring eksportowy, dla transportu, odwrotny czy restrukturyzacyjny, przygotowany z przede wszystkim z myślą o firmach, Które z różnych powodów nie mogą pozyskać finansowania z tradycyjnych źródeł.

By sprostać oczekiwaniom przedsiębiorców  Bibby Financial Services regularnie przeprowadza autorskie badania małych i średnich firm  „Bibby MSP Index”, co pozwala na bieżąco reagować na potrzeby rynku i w odpowiedzi na nie wprowadzać  nowe produkty, doskonalić  ofertę oraz jakość obsługi klienta.

Za swoje działania, oprócz Lauru Klienta, firma otrzymała w tym roku również nagrodę miesięcznika Forbes - Diament Forbes oraz już po raz czwarty godło Firma Przyjazna Klientowi. Przyznawane jest ono na podstawie opinii klientów badanego przedsiębiorstwa, którzy oceniają je pod kątem różnych obszarów  współpracy, m.in. poziomu obsługi,  łatwego kontaktu z firmą,  elastyczności i indywidualnego podejścia, a także czasu reakcji na ich potrzeby. W tym roku Bibby Financial Services zdobyła 94 pkt. procentowe na 100 możliwych.

Data publikacji 22 sierpnia 2013


kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub