Nasze wartości

klient zawsze na 1 miejscu

Klient zawsze na 1 miejscu

Klienci to serce naszej działalności. Są w centrum wszystkich naszych działań. Chcemy ich lepiej poznawać, rozumieć ich potrzeby, wysłuchać tego co mają do powiedzenia i oferować najlepsze rozwiązania.

ludzie naszą siłą

Ludzie naszą siłą

Naszą siłą są ludzie, którzy sprawiają, że firma jest dzisiaj tym czym jest. To oni inspirują i kształtują naszą przyszłość. Doceniamy, szanujemy i poszukujemy indywidualnych talentów. Inwestując w ludzi i pomagając im w ich rozwoju oraz zachęcając do pracy zespołowej, wspólnie inwestujemy w naszą przyszłość.

pozytywna energia

Pozytywna energia

Czerpiemy energię od siebie nawzajem, dzieląc się pomysłami i wzajemnie inspirując. Jesteśmy żywą, pełną pozytywnej energii organizacją, której to właśnie ludzie nadają kolorytu. Dostosowujemy się i pomagamy kształtować nasze stale zmieniające się otoczenie, aby czerpać z niego jak najwięcej, ale również jak najlepiej wykorzystać potencjał i zdolności każdego z członków naszego Zespołu.

ludzie naszą siłą

Ambitne wyzwania

Czerpiemy przyjemność z odnoszenia zespołowych sukcesów i cieszą nas wyzwania wymagające zaangażowania i pracy, dzięki którym realizujemy nasze plany. Jesteśmy otwarci na zmiany i wciąż się rozwijamy. Nasz Zespół tworzą ludzie przedsiębiorczy, ukierunkowani na cel, myślący pozytywnie.

pracujemy jak w jednej rodzinie

Pracujemy jak w jednej rodzinie

Nasze korzenie są dla nas bardzo ważne, dlatego jesteśmy dumni, że należymy do rodziny Grupy Bibby Line Group. Nasza siła tkwi w relacjach, jakie zbudowaliśmy wewnątrz Grupy, z naszymi Klientami, dostawcami, partnerami i społecznościami, w których pracujemy.