Pomagamy nie tylko przedsiębiorcom

Wylicytuj lot balonem, szybowcem, a może luksusowe auto na weekend.

bibby run fundacja

Pomagamy nie tylko przedsiębiorcom

Pomóż i Ty

W ramach Bibby Fair Pay Run - zapoBIEGAJ zatorom płatniczym pomagamy nie tylko przedsiębiorcom - wartością, którą również chcemy promować to wspieranie innych. Właśnie dlatego biorąc udział w naszej licytacji możesz wesprzeć Fundację Super Sprawni, która stawia czoło ograniczeniom i wspiera najmłodszych w pokonywaniu ich barier.

Fundacja Super Sprawni pomaga dzieciom z niepełnosprawnością sprzężoną, dzięki czemu mogą uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych. Fundacja prowadzi żłobek, przedszkole, rehabilitację oraz szereg zajęć terapeutycznych.

Fundacja jest prowadzona przez Martę Lemańską-Ciupak, która przez wiele lat wspierała nas w Dziale Obsługi Klienta w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii. 


balony

Lot balonem dla 2 osób od CRIF

Ciepłe promienie słońca na twarzy, wiatr we włosach i ziemia widziana z lotu ptaka - Ty też możesz tego doświadczyć, jeśli wygrasz aukcję zorganizowaną przez nas dla Fundacji Supersprawni i staniesz się szczęśliwym posiadaczem vouchera widokowy lot balonem :)

Balon jest najstarszym i najbardziej niezwykłym statkiem powietrznym. Tam, gdzie się pojawia wzbudza ogromne zainteresowanie. Lot balonem to niesamowita podniebna przygoda. Bezszelestne wznoszenie się do góry, któremu towarzyszy dźwięk płonącego ognia tworzy magiczny i niepowtarzalny nastrój. To doświadczenie, które na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. 

Lot balonem jest ufundowany przez CRIF

Weź udział w licytacji >>

szybowiec

Lot szybowcem dla 2 osób od Bibby Financial Services (licytacja zakończona)

Intensywnie niebieskie niebo, ziemia setki metrów pod Tobą, cisza przerywana tylko kojącym szumem niosącego Cię powietrza - właśnie tak jest w szybowcu. Jeśli zawsze marzyłeś/aś o tym, żeby przemierzać przestworza niczym ptak, lot szybowcem spełni Twoje oczekiwania.

Teraz możesz wylicytować dla siebie i bliskiej osoby kilkudziesięciominutowy lot w ramach aukcji zorganizowanej przez nas dla Fundacji Supersprawni :)

Nagroda ufundowana przez Bibby Financial Services

 

Weź udział w licytacji >>

auto

Luksusowy Mercedes E220 na weekend od Inter Fleet

Samochody z trójramienną gwiazdą to od zawsze synonim luksusu i komfortu, a Mercedes E220 to przedstawiciel klasy premium w najlepszym wydaniu.

Wygodne, bezpieczne, świetnie wyciszone auto płynie po szosie dostarczając wyjątkowych wrażeń z jazdy kierowcy i jego pasażerom. Ten samochód może być Twój na weekend, jeśli tylko wygrasz naszą charytatywną licytację na rzecz Fundacji Supersprawni!

Weekend z Mercedesem E220 jest ufundowany przez Inter Fleet

Weź udział w licytacji >>