Bezpłatne praktyki w Dziale Obsługi Klientów

Bezpłatne praktyki w Dziale Obsługi Klientów

Biuro w Warszawie

Poszukujemy osób: 

  • dyspozycyjnych w terminie 18-29.03.2024, w godzinach: 8:00 -16:00 (od poniedziałku do piątku)
  • lubiących pracę z danymi (mile widziane doświadczenie we wprowadzaniu danych do dowolnego systemu informatycznego choć nie jest to warunek konieczny)

 

Zadania wykonywane w ramach praktyk:

  • wprowadzanie i zmiana danych w systemie operacyjnym

 

Zapewniamy:

  • laptop niezbędny do wprowadzania danych
  • Szkolenie wprowadzające w dniu 18. 03 (start o godz. 9:00) 

 

Korzyści:

  • uzyskanie certyfikatu odbycia praktyk w międzynarodowej firmie finansowej
  • dostęp do platformy językowej e-Tutor (możliwość podnoszenia kompetencji językowych z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i włoskiego do 30.06.2024); następnie możliwość wykupienia dostępu do platformy ze zniżką na abonament 50%
  • możliwość poznania operacyjnej specyfiki pracy z danymi w Dziale Obsługi Klientów
  • możliwość poznania specyfiki działalności firmy faktoringowej, poprzez cykl spotkań z osobami, reprezentującymi poszczególne obszary biznesowe

Lokalizacja praktyk: Warszawa, Al. Jerozolimskie 134 (obok Dw. Zachodniego). Wszystkie osoby chętne prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowego na adres: rekrutacja@bibbyfinancialservices.pl najpóźniej do dnia 11.03.2024. 

Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje: Adres email/numer telefonu oraz potwierdzenie o zapoznaniu się z poniższą klauzulą informacyjną.

 

KLAUZULA INFORMACYJNA I ZGODY

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BIBBY FINANCIAL SERVICES SP. Z O. O., AL. JEROZOLIMSKIE 134 WARSZAWA 02-305 (Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na bezpłatne praktyki w Dziale Obsługi Klientów.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć obie zgody, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@bibbyfinancialservices.pl lub pod adresem: aliana@bibbyfinancialservices.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na bezpłatne praktyki w Dziale Obsługi Klientów, przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 18 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji do czasu ich przedawnienia (obecnie jest to okres 3 lat).  Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami, otrzymanych dokumentów nie zwracamy, lecz – po zakończeniu okresu przechowywania – usuwamy. Twoje dane osobowe możemy przekazać, pracownikom administratora danych, uczestniczącym w rekrutacji, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@bibbyfinancialservices.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem IOD@bibbyfinancialservices.pl