Jacek Santorski Dariusz Duma

# 2 Zrobię to po swojemu, czyli biznes rodzinny i sukcesja (podcast)

 

Oto jak podejść do sukcesji, aby zapewnić firmie rozwój i odnaleźć równowagę pokoleniową. 

Zapraszamy do słuchania

BIZNES JUTRA | Zrobię to po swojemu, czyli biznes rodzinny i sukcesja

Prawa, które rządzą rozwojem firmy i prawa, które rządzą funkcjonowaniem rodziny są inne. To fundamentalne rozróżnienie pozwoli przeprowadzić skutecznie sukcesję. Gdy dojdzie do pomieszania tych dwóch porządków, wtedy może powstać wiele niekorzystnych efektów. Eksperci Jacek Santorski i Dariusz Duma tłumaczą, jak przygotować firmę i rodzinę do sukcesji.

Zapraszamy do słuchania.

Zrobię to po swojemu, czyli biznes rodzinny i sukcesja

Firmę do sukcesji należy przygotować. Nie dzieje się od to razu i jest tak samo procesem biznesowym, jak i emocjonalnym. Nieporozumienia i napięcia zadziałają odwrotnie – biznes nie obroni się, a rodzina może wejść w długoletni kryzys. Oto jak podejść do sukcesji, aby firma rozwijała się i odnaleźć równowagę pokoleniową rozmawiamy z Jackiem Santorskim i Dariuszem Dumą.   

 

Listen on Spotify Listen on Google Podcasts Listen on Apple Podcasts

Zapraszamy do posłuchania pierwszego odcinka podcastu Biznes Jutra

# 1 Siła przywództwa bliskiego ludziom | Tomasz Kukulski i Krzysztof Kuniewicz

Plakaty, na których widnieją wielkie słowa: szczerość, otwartość, współpraca, komunikacja – to rzeczywistość wielu firm. Jednak czy ktokolwiek rzeczywiście wierzy w ich skuteczność?  Tworzenie kultury organizacyjnej to o wiele więcej niż tylko pięknie brzmiące frazy – dobry przykład muszą dawać przede wszystkim liderzy, którzy swoim zachowaniem kształtują zachowanie wszystkich członków organizacji. Wartości deklarowane przez firmę, powinny się sprawdzać w działaniu. Przyjrzymy się zatem kulturze organizacyjnej i temu, jak ją kształtować.

isten on Spotify Listen on Google Podcasts Listen on Apple Podcasts

Posłuchaj >>