• Firma Art-Progres Sp. o.o.
 • Branża Produkcja zestawów wystwienniczych
 • Siedziba Rzeszów
Firma Bibby w tym momencie obdarzyła nas bardzo dużym kredytem zaufania i bez większych formalności zaliczkowała danego kontrahenta, przez co zdobyliśmy środki na finansowanie danego materiału, który był niezbędnym elementem realizacji całego zamówienia Barbara Serednicka Prezes Zarządu Art Progres Sp. z o.o.

Jak szybko poprawić płynność finansową?

 • O firmie:
  Firma Art Progres Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu projektów oraz produkcji zestawów wystawienniczych, w tym standów ekspozycyjnych, regałów, ekspozytorów oraz szeroko rozumianych materiałów reklamowych typu POS. Przedsiębiorstwo cechuje elastyczne podejście do potrzeb marketingowych klienta, dzięki specjalistycznemu sprzętowi oraz doświadczeniu są w stanie tworzyć materiały promocyjne dopasowane do indywidualnych potrzeb współpracujących z nimi marek.
 • Problem:
  Wybierając partnera biznesowego przedsiębiorcy kierują się m.in. tym, czy dana firma może zaproponować długi termin płatności. Jednak nie każdy biznes może pozwolić sobie na taką praktykę. W 2015 roku firma Art Progres Polska stanęła przed nie lada wyzwaniem – na horyzoncie pojawiła się korzystna oferta, ale warunkiem nawiązania współpracy było udzielenie długiego terminu płatności. Niestety ówczesna  sytuacja finansowa firmy na to nie pozwalała.

Jedną z barier w prowadzeniu działalności gospodarczej są kłopoty z utrzymaniem płynności finansowej. Utrudnienia te spowodowane są przede wszystkim długimi terminami realizacji zamówień i płatności.Barbara Serednicka, Prezes Zarządu Art Progres Polska Sp. o.o.

 • Rozwiązanie:
  Szukając rozwiązania firma Art Progres Polska Sp. z o.o. rozpoczęła w 2015 roku współpracę z nami w ramach faktoringu niepełnego.

Firma Bibby w tym momencie obdarzyła nas bardzo dużym kredytem zaufania i bez większych formalności zaliczkowała danego kontrahenta, przez co zdobyliśmy środki na finansowanie danego materiału, który był niezbędnym elementem realizacji całego zamówienia. Od tego momentu firma Bibby stale nas zaskakuje dopasowując swoją ofertę do potrzeb danej firmy. Barbara Serednicka, Prezes Zarządu Art Progres Polska Sp. o.o.
Przedstawiciele Art Progres przyznają, że nasze elastyczne podejście pozwoliło ich firmie szybko rozpocząć współpracę z nowym klientem i zaproponować mu długi termin płatności.

Dalsze lata współpracy udowadniają, że faktoring sprawdza się zarówno w sytuacjach kryzysowych, jak i jako narzędzie stale zapewniające firmie płynność finansową. Art Progres poleca faktoring w Bibby Financial Services ze względu na dostosowanie narzędzia do zmieniających się potrzeb przedsiębiorstwa.


kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 0800 224 229

lub