Robotics

Barometr Robotyzacji MSP

Quarter 3, 2020
logistyka

BAROMETR ROBOTYZACJI MŚP

Badanie „Barometr robotyzacji MŚP” miało na celu sprawdzenie, ile małych i średnich przedsiębiorstw planuje w przyszłości zainwestować w robotyzację swojego przedsiębiorstwa. Przedsiębiorcy, szukając sposobów na rozwój swojej firmy, zaczynają inwestować w nowe technologie. Celem wdrażania robotyzacji w firmie jest chęć zwiększenia efektywności produkcji, konkurencyjności na rynku oraz optymalizacja kosztów.

Badanie zostało przeprowadzone w pierwszej kolejności w Polsce i kontynuowane w Czechach, Rumunii i na Węgrzech. Wyniki potwierdziły wzmożone zainteresowanie nowymi technologiami. Coraz więcej firm produkcyjnych z sektora MŚP widzi potencjał robotyzacji.

Przeczytaj raport >>
Chcesz więcej takich informacji?

Otrzymuj powiadomienia

Dbamy o ochronę Twoich danych, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Sukcesja w firmie
Artykuły

Biznes czy rodzina?

Sukcesja firmy to skomplikowany proces, do którego trzeba się dobrze przygotować. Oto jak podejść do sukcesji, aby firma zdrowo się rozwijała.
Czy podatki mogą być Twoim sprzymierzeńcem?
Artykuły

Czy podatki mogą być Twoim sprzymierzeńcem?

Podatki kojarzą się zazwyczaj negatywnie, ale czy mogą być Twoim sprzymierzeńcem i źródłem przewagi konkurencyjnej? Zapraszamy do lektury artykułu!
Wyzwania w branży tworzyw sztucznych i opakowań
Artykuły

Wyzwania w branży tworzyw sztucznych i opakowań

Dowiedz się przed jakimi wyzwaniami stanęły firmy z branży tworzyw sztucznych i opakować w 2022 roku!
Jak przeprowadzić firmę przez kryzys
Blog

Jak przeprowadzić firmę przez kryzys

Wcześniej pandemia koronawirusa, teraz wojna w Ukrainie i sankcje nałożone na Rosję oraz Białoruś. Kryzys może pojawić się w każdej chwili i dotknąć każdą firmę.