Młodszy Specjalista ds. Ewidencji Transakcji

Młodszy Specjalista ds. Ewidencji Transakcji

Biuro w Poznaniu

Już dziś zgłoś swoją kandydaturę jeżeli:

 • jesteś studentem/ką min. trzeciego roku studiów dziennych bądź studiów zaocznych rachunkowości, ekonomii lub kierunków pokrewnych
 •  chcesz zdobyć doświadczenie w instytucji finansowej

 

Jakiej osoby szukamy?

 • szybkiej w działaniu, bardzo dobrze zorganizowanej i dokładnej
 • potrafiącej rozmawiać przez telefon
 • znającej jęz. angielski w stopniu umożliwiającym prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji
 • mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu księgowego/do ewidencjonowania ustaleń z Klientem

 

Oddamy w Twoje ręce:

 • zakładanie kont odbiorców w systemie operacyjnym
 • dokonywanie wszelkiego rodzaju księgowań
 • archiwizowanie dokumentów
 • przygotowywanie dokumentów do wysyłki

 

Co oferujemy?

 • współpracę w oparciu o umowę o pracę na czas określony (1.5 roku)
 •  zdobycie doświadczenia w zakresie rozliczania i księgowania operacyjnego należności
 • przyjazną atmosferę w zgranym, młodym i pełnym pozytywnej energii zespole
 • w okresie epidemicznym praca zdalna/docelowo możliwa praca w modelu hybrydowym

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i podpisanej klauzuli informacyjnej (w postaci zdjęcia/skanu) na adres: rekrutacja@bibbyfinancialservices.pl; w tytule maila prosimy o dodanie sygnatury: SET/POZNAŃ

 

KLAUZULA INFORMACYJNA I ZGODY

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  BIBBY FINANCIAL SERVICES SP. Z O.O., AL. JEROZOLIMSKIE 134 WARSZAWA 02-305 (Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji Młodszego Specjalisty ds. Ewidencji Transakcji.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć obie zgody, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@bibbyfinancialservices.pl  lub pod adresem: aliana@bibbyfinancialservices.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

 

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

 

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego Administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji Młodszego Specjalisty ds. Ewidencji Transakcji przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 18 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji do czasu ich przedawnienia (obecnie, zgodnie z Kodeksem cywilnym jest to okres 3 lat).

 

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami, otrzymanych dokumentów nie zwracamy, lecz – po zakończeniu okresu przechowywania – usuwamy.

 

Twoje dane osobowe możemy przekazać, pracownikom Administratora danych, uczestniczącym w rekrutacji, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

 

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@bibbyfinancialservices.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem IOD@bibbyfinancialservices.pl