KIEROWNIK PROJEKTU IT (PROJECT MANAGER IT)

Czy zarządzanie projektami IT jest Twoją pasją? Lubisz pracować z fajnymi ludźmi?

Dołącz do naszego zespołu, który planuje zmianę jednego z kluczowych systemów IT. Ludzie są dla nas ważni, a ich wspieranie to nasz priorytet, dlatego zapewniamy, że szybko odnajdziesz się w naszym zespole. Potwierdzeniem naszej przyjaznej atmosfery jest nagroda, którą niedawno otrzymaliśmy od Instytut HumanitesFirma Przyjazna Człowiekowi/Firma Przyjazna Rodzinie

 

team work

Kim jesteśmy?

Od ponad 30 lat jesteśmy globalnym dostawcą usług finansowych oraz największą niezależną firmą faktoringową w Wielkiej Brytanii.. Pomagamy rozwijać się firmom z całego świata, łącząc międzynarodowy zasięg z wiedzą lokalnych specjalistów.

Globalnie współpracujemy z ponad 11 tys. przedsiębiorców z ponad 300 branż.  Działamy w 9 krajach w Europie i Azji, a korzenie naszej firmy sięgają 1807 r. 

Poznaj naszą historię

Za co będziesz odpowiadać?

Jako Kierownik projektu IT będziesz kompleksowo zarządzać realizacją i wdrożeniem projektu zmiany systemu operacyjnego. W ramach projektu będziesz współpracować i koordynować współpracę z globalnym zespołem projektowym mając na celu  zapewnienie sukcesu projektu.

 

Jaki będzie zakres Twoich obowiązków?

 • Otwarci i przyjaźni współpracownicy.
 • Odpowiedzialność za swoje pomysły i działania.
 • Międzynarodowe doświadczenie i współpraca z zespołem projektowym z Wielkiej Brytanii.
 • Hybrydowy model pracy - praca z domu połączona z pracą w naszym nowoczesnym biurze w pobliżu Dworca Zachodniego.


Prześlij nam swoje CV

Jakie umiejętności i doświadczenie musisz posiadać?

 • Co najmniej 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, najlepiej obejmujące realizację projektów w sektorze finansowym.
 • Potwierdzone zdolności i proaktywne podejście w realizacji projektów migracji danych.
 • Doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów  zarządzania transformacją, narzędzi i technik projektowych.
 • Odpowiedzialność za wysoką jakość i terminowość realizacji projektów.
 •  Doświadczenie w prowadzeniu projektów zgodnie z harmonogramem, znakomite umiejętności planowania i komunikacji.
 • Doskonałe umiejętności interpersonalne, w tym umiejętności konsultacyjne/mentorskie.
 • Umiejętność budowania silnych relacji opartych na współpracy.
 • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie z uwagi na ścisłą współpracę z zespołami z Wielkiej Brytanii.

Dołącz do nas!

Czy ta rola w naszym zespole wydaje Ci się atrakcyjna? Nie wahaj się przesłać nam swoje CV lub profil LinkedIn.

Nie do końca wiesz, czy to jest rola dla Ciebie?

Zadzwoń do Ewy Gawrońskiej-Micuń pod numer +48 22 545 61 41, chętnie porozmawiamy!


Klauzula informacyjna i zgody

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  BIBBY FINANCIAL SERVICES SP. Z O.O., AL. JEROZOLIMSKIE 134 WARSZAWA 02-305 (Zleceniodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Zleceniodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko Project Managera.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć obie zgody, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@bibbyfinancialservices.pl lub pod adresem: aliana@bibbyfinancialservices.pl
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.


Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji Digital Marketing Specialist przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 18 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji do czasu ich przedawnienia (obecnie, zgodnie z Kodeksem cywilnym jest to okres 10 lat).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami, otrzymanych dokumentów nie zwracamy, lecz – po zakończeniu okresu przechowywania – usuwamy.
Twoje dane osobowe możemy przekazać, pracownikom administratora danych, uczestniczącym w rekrutacji, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@bibbyfinancialservices.pl   lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem IOD@bibbyfinancialservices.pl