Kierownik Zespołu Programistów

Dołącz do nas

team work

Główne zadania:

  • koordynowanie i nadzorowanie pracy zespołu programistów
  • ustalanie zakresu i czasochłonności zadań do wykonania
  • ustalanie priorytetów zadań w ramach projektów
  • planowanie, monitorowanie i raportowanie postępów prac
  • współpraca z programistami przy projektowaniu oraz rozwoju aplikacji webowych
  • współpraca z klientami wewnętrznymi
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami informatycznymi
  • zbieranie wymagań biznesowych
  • tworzenie dokumentacji projektowej i technicznej w języku polskim i angielskim

Wymagania:

  • min.  2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, obejmującym zarządzanie zespołem programistów
  • znajomość zasad projektowania i wytwarzania aplikacji webowych
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość, narzędzi do współpracy zespołowej, np.: VSTS (Microsoft Visual Studio Team Services), Jira, GitLab
  • bardzo dobra znajomość  technik i procesów wytwarzania oprogramowania na każdym z jego etapów
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • proaktywność i zorientowanie na realizację założonych celów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętności delegowania i rozliczania pracy zespołu
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość  języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • mile widziane doświadczenie w branży usług finansowych

współpraca

Mile widziane posiadanie wiedzy w zakresie:

  • technik programowania obiektowego w jednym z języków: PHP 7 (preferowany), .NET (C#), Java, JavaScript, Python, C++
  • wzorców projektowych i architektury rozwiązań stosowanych w aplikacjach webowych: MVC, ORM, DDD, TDD
  • standardów i technik stosowanych w aplikacjach webowych: HTML5/CSS3, JavaScript
  • SQL pozwalającej na operowanie zapytaniami do bazy MySQL i MS SQL

Klauzula informacyjna i zgody

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  BIBBY FINANCIAL SERVICES SP. Z O.O., AL. JEROZOLIMSKIE 134 WARSZAWA 02-305 (Zleceniodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Zleceniodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko Kierownika Zespołu Programistów (współpraca w oparciu o umowę zlecenie)

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć obie zgody, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@bibbyfinancialservices.pl lub pod adresem: aliana@bibbyfinancialservices.pl
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko Kierownika Zespołu Programistów przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 18 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji do czasu ich przedawnienia (obecnie, zgodnie z Kodeksem cywilnym jest to okres 10 lat).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami, otrzymanych dokumentów nie zwracamy, lecz – po zakończeniu okresu przechowywania – usuwamy.
Twoje dane osobowe możemy przekazać, pracownikom administratora danych, uczestniczącym w rekrutacji, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@bibbyfinancialservices.pl   lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem IOD@bibbyfinancialservices.pl