kierownik ds. finansowania biznesu

Closing date: 02 Mar 2020

Location: Warszawa

Contract: Full-time

Aplikuj bezzwłocznie

Jeśli jesteś „hunterem”, kochasz sprzedaż i pragniesz ponad wszystko:

 • samodzielnie pozyskiwać nowych Klientów
 • pomnażać swoje zyski dzięki wysokim premiom sprzedażowym 
 • negocjować, szukać rozwiązań i pomagać Klientom poznać zalety faktoringu
 • pracować w najbardziej skutecznym zespole sprzedażowym w branży faktoringowej

Abyś mogła/mógł odnieść sukces - oczekujemy:

 • samodzielności i konsekwencji w działaniu
 • przedsiębiorczości i nakierowania na efekt
 • szerokiej sieci partnerów biznesowych
 • doświadczenia w pracy z pośrednikami
 • umiejętności strukturyzowania transakcji faktoringowych
 • doświadczenia w sprzedaży usług finansowych dla przedsiębiorstw 
 • znajomości podstaw finansów przedsiębiorstw 
 • prawa jazdy kat. B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu

Co zyskasz:

 • atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie stałe i premiowe - zależne od osiąganych przez Ciebie wyników) 
 • możliwość pracy w zgranym zespole
 • wsparcie w opiece nad Twoim zdrowiem i kondycją (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport Benefit)
 • dofinansowanie do nauki j. angielskiego
 • możliwość wyboru auta, którym będziesz jeździć


Klauzula Informacyjna i Zgody

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  BIBBY FINANCIAL SERVICES SP. Z O.O., AL. JEROZOLIMSKIE 134 WARSZAWA 02-305 (Zleceniodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Zleceniodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji Młodszego Specjalisty ds. Wsparcia Restrukturyzacji i Windykacji Należności. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć obie zgody, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@bibbyfinancialservices.pl lub pod adresem: aliana@bibbyfinancialservices.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji Młodszego Specjalisty ds. Wsparcia Restrukturyzacji i Windykacji Należności przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 18 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji do czasu ich przedawnienia (obecnie, zgodnie z Kodeksem cywilnym jest to okres 10 lat).  Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami, otrzymanych dokumentów nie zwracamy, lecz – po zakończeniu okresu przechowywania – usuwamy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać, pracownikom administratora danych, uczestniczącym w rekrutacji, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja@bibbyfinancialservices.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem IOD@bibbyfinancialservices.pl