• Firma: Imex Logistics Sp. z o.o
 • Branża: Transport i logistyka
 • Siedziba Śrem
Jednego jestem pewien. Nigdy nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy obecnie, gdyby nie pomoc ze strony Bibby Financial Services. Łukasz Grajcar, prezes Imex Logistics Sp. z o.o.

Jak faktoring sprawdza się w nowych firmach?

 • O firmie:
  Imex Logistics Sp. z o.o. jest firmą transportową zajmującą się logistyką i spedycją. Została założona pod koniec 2010 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w transporcie drobnicowym na rynki skandynawskie. Dysponuje magazynem dystrybucyjnym, w którym towary z całej Europy są sortowane i wysyłane do Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii.
 • Problem:
  Branża transportowa wymaga od przedsiębiorców dużych inwestycji. Aby rozpocząć współpracę ze skandynawskim partnerem, Imex Logistics potrzebowało nakładu finansowego ze względu na bardzo długie terminy płatności. Taki model powoduje utrudnienia z bieżącym prowadzeniem działalności, ponieważ firmy muszą długo czekać na uregulowanie należności. Często nie mają środków z których mogłyby pokryć koszty paliwa i rat leasingowych.
 • Rozwiązanie:
  Po poznaniu przedsiębiorstwa i dogłębnej analizie jego pozycji na rynku, podpisaliśmy z Imex Logistic umowę faktoringową.
Z firmą Bibby Financial Services współpracujemy od początku istnienia. Branża transportowa, w której działamy jest bardzo kapitałochłonna. Firma Bibby Financial Services jako jedna z nielicznych wyciągnęła do nas rękę. Jako jedyna na rynku oferuje swoje usługi firmom, które niedawno powstały i potrzebują dużego zasobu kapitału.Łukasz Grajcar, prezes Imex Logistics Sp. z o.o.

Przez lata wspólnie udało nam się wypracować bardzo dobre relacje biznesowe. Imex Logistics Sp. z o.o. to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych spółek na rynku. Cały czas się rozwija ciesząc się zaufaniem klientów.

Każdemu kto prowadzi własną działalność, życzyłbym takich relacji, jakie mamy wypracowane z firmą Bibby Financial Services.Łukasz Grajcar, prezes Imex Logistics Sp. z o.o.

kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub