My też pomagamy

giving-something-back

"What is important to our employees as individuals is what is important to us as a business" („To, co jest ważne dla naszych pracowników jako jednostek, jest ważne także dla nas, jako firmy”) - to hasło Programu Giving Something Back (Dając Coś w Zamian), który prężnie funkcjonuje w brytyjskim Bibby Financial Services.

Giving Something Back to wspaniała inicjatywa, której celem jest angażowanie się w akcje charytatywne. Bibby wspiera pracowników, którzy chcą uczestniczyć w takich inicjatywach, zarówno jako fundatorzy, jak i wolontariusze.
W Wielkiej Brytanii Giving Something Back rozwija się już od 2007 roku i od tamtego czasu jest integralną częścią Bibby Line Group Ltd. Przez zaledwie 7 lat pracownikom udało się, dzięki zaangażowaniu w wiele narodowych i międzynarodowych akcji charytatywnych, a także w setki małych lokalnych inicjatyw, zebrać aż 7,5 miliona funtów!

GSB łączy się także z innymi projektami Bibby Financial Services z zakresu CSR:

  • Payroll Giving (Dziel Się Swoją Pensją) - polegającym na darowaniu części swojej wypłaty na wybrane inicjatywy;
  • A Cycle to Work Scheme (Rowerem do Pracy) - programie, który zachęca pracowników, by przyjeżdżali do pracy rowerem;
  • The Bibby Tree Appeal (akcja sadzenia drzew) - inicjatywie, która pomaga pracownikom zrównoważyć i ograniczyć emisję dwutlenku węgla;
  • Annual Giving Something Back Awards (Coroczne Rozdanie Nagród Giving Something Back w różnych kategoriach).

W naszych pracownikach także tkwi ogromny potencjał i chęć pomagania. My też chcemy być zaangażowani w Program GSB, dlatego już w grudniu będziemy wspierać – wspólnie z naszymi klientami i pośrednikami finansowymi - Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Dowiedz się więcej o naszej akcji! czytaj więcej >>