Samodzielny Księgowy (F/M)

Biuro w Warszawie

Podstawowe obowiązki:

  • weryfikacja merytoryczna i podatkowa dokumentów księgowych
  • księgowanie dokumentów oraz uzgadnianie ksiąg pomocniczych
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • zarządzanie płatnościami
  • analiza kont księgowych
  • przygotowywanie raportów oraz deklaracji podatkowych

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego księgowego /wyłącznie pełna księgowość/
  • praktyczna i aktualna wiedza z zakresu przepisów podatkowych (VAT, CIT) oraz ustawy o rachunkowości
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność i rzetelność
  • umiejętność pracy pod presją czasu i przestrzegania terminów
  • umiejętność pracy w Zespole
  • dążenie do podnoszenia kwalifikacji
  • bardzo dobra, praktyczna  znajomość Excel
  • znajomość programu RAKS SQL mile widziana

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • stabilną pracę w przyjaznej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji w ramach powierzonych zadań
  • szeroki zakres świadczeń pracowniczych

Jeśli codzienna praca z liczbami wymagająca skrupulatności i dokładności oraz troska o najwyższy standard realizacji zadań są dla Ciebie istotne – zapraszamy.

Osoby spełniające nasze oczekiwania prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z dopiskiem „ACC”, na adres: Bibby Financial Services Sp. z o.o.,  Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa lub na adres e-mail: rekrutacja@bibbyfinancialservices.pl. W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych. Dziennik Ustaw z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami, otrzymanych dokumentów nie zwracamy.