Zbuduj z nami swój wymarzony biznes

Zostań Partnerem Bibby Financial Services i zapewnij sobie stały dochód

Jak to działa?

Wystarczy, że skontaktujesz nas z firmą, która potrzebuje faktoringu, a kiedy podpiszemy umowę faktoringową z przekazanym przez Ciebie klientem, oprócz jednorazowego bonusa będziesz otrzymywał prowizje przez cały okres trwania danej umowy faktoringowej.

Pomożemy Ci wzmocnić relacje z dotychczasowymi klientami i pozyskać nowych. Będziesz też mieć dostęp do przydatnych informacji ekonomicznych i rynkowych, które przygotowujemy z myślą o naszych partnerach.

Zbuduj swój własny portfel klientów i zacznij zarabiać

Najwyższe wynagrodzenia w grudniu 2020 r. 

 • 52 149,54 PLN netto
 • 22 687,50 PLN netto
 • 22 500,00 PLN netto 
 
*
*
*

Współpraca

Na czym polega współpraca

Jeśli wśród przedsiębiorców, z którymi współpracujesz, jest ktoś, kto potrzebuje gotówki, ma problem z opóźnionymi płatnościami od kontrahentów, chce zwiększyć sprzedaż i potrzebuje kapitału obrotowego - zaproponuj faktoring. Przekaż nam dane klienta – kiedy podpiszemy z nim umowę otrzymasz:

 • jednorazowy bonus, za uruchomienie każdej umowy faktoringu
 • comiesięczną prowizję uzależnioną od prowizji operacyjnej poleconego klienta przez cały okres współpracy z nami (średnio nasi klienci korzystają z faktoringu przez 27 miesięcy, ale mamy także rekordzistów, którzy współpracują z nami po 15 lat).

Dla aktywnych pośredników mamy specjalne premie! Im więcej poleconych klientów, tym wyższe bonusy.


Jak to działa?

 • Krok 1: Szybka  reakcja
  Ty przekazujesz nam informacje o kliencie, a jeden z naszych menedżerów ds. rozwoju biznesu kontaktuje się z nim tak szybko, jak to możliwe.
 • Krok 2: Analiza firmy i dopasowanie oferty
  Rozmawiamy z osobami zarządzającymi firmą, przeprowadzamy analizę biznesową i dopasowujemy finansowanie do potrzeb Twojego klienta.
 • Krok 3: Ostateczna decyzja i dostęp do gotówki
  Po analizie niezbędnych dokumentów podpisujemy umowę i uruchamiamy finansowanie. Od tej pory będziesz systematycznie otrzymywał od nas wynagrodzenie.

 • Krok 4: Wygodny dostęp do konta klienta
  Po uruchomieniu finansowania, Twój klient otrzymuje dostęp do naszych usług online, dzięki czemu może na bieżąco śledzić swoje rozrachunki.
 • Krok 5: Przyjazna obsługa klienta i  prowizja dla Ciebie
  Nasz zespół posprzedażowy wspiera Ciebie i Twoich klientów po podpisaniu umowy. Stawiamy na partnerstwo i współpracę - wielu naszych klientów chwali nas za poziom świadczonych przez nas usług. Przez cały okres współpracy z klientem, co miesiąc otrzymujesz wynagrodzenie w zależności o przekazanych obrotów Twojego klienta. 

Współpraca

Stawiamy na długotrwałą współpracę

Kluczowe jest dla nas zrozumienie potrzeb Twoich klientów. W ten sposób możemy wspólnie z Tobą dobrać najlepszy dla Twojego klienta produkt.

Regularnie będziesz od nas otrzymywać informacje wspierające sprzedaż, w których opiszemy cechy i zalety oferowanych rodzajów finansowania. Dzięki temu Twoi klienci będą zawsze wiedzieli, jakie korzyści niesie dane rozwiązanie.

 

Sprawdź opinie o nas

kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub


współpraca

Chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami

Doskonale znamy wyzwania, przed którymi stoisz Ty i Twoi klienci.

Oto kilka powodów, aby dołączyć do naszej sieci i współpracować z nami:

 • Jesteśmy godnym zaufania i profesjonalnym partnerem, świadczącym usługi finansowe dla ponad 10 000 firm na całym świecie
 • Jesteśmy globalnym biznesem działającym w 44 lokalizacjach w 13 krajach w Europie, Ameryce Północnej i Azji i Pacyfiku
 • Zarządzamy ponad 5 miliardami funtów rocznych obrotów w Wielkiej Brytanii
 • Jesteśmy członkami Polskiego Związku Faktorów, zrzeszającego wiarygodne firmy faktoringowe w Polsce

 

 


Pracownicy

Jesteśmy dumni z naszej historii

Bibby Financial Services Polska jest częścią brytyjskiej Bibby Line Group – firmy o 200-letniej tradycji. Jesteśmy stabilnym i wiarygodnym partnerem.

Dzięki wsparciu naszej firmy matki, mamy dostęp do unikatowego know-how i wiedzy na temat rynków, na których jesteśmy obecni.

Nasz doświadczony zespół pomoże Ci dobrać najlepszy dla Twojego klienta produkt. Szybko podejmujemy decyzje, dzięki czemu Twój klient nie będzie musiał długo czekać na ofertę.

 

Dowiedz się więcej o Bibby Line Group

kontakt

Masz pytania? Zadzwoń 800 224 229

lub