Nagrody i wyróżnienia dla Bibby Financial Services

 

 

Najlepszy Partner w Biznesie

W 2013 roku firma Bibby Financial Services została uhonorowana tytułem Najlepszego Partnera w Biznesie, w kategorii Zarządzenie Wierzytelnościami, przyznawanym co roku przez miesięcznik Home&Market. Zostaliśmy docenieni za wykorzystywanie skutecznych i niestandardowych rozwiązań finansowych wspomagających działanie polskich firm z sektora MSP.
laur klienta 2013W 2013 r. Bibby Financial Services zostało uhonorowane godłem Laur Klienta w kategorii Odkrycie Roku 2013. Nagroda została przyznana za wyróżniającą się ofertę finansowania skierowaną do małych i średnich firm, która obejmuje szeroki wachlarz produktów faktoringowych dostępnych również dla firm odrzucanych przez instytucje bankowe. 

Firma Przyjazna Klientowi

W maju 2013 r.  Bibby Financial Services po raz czwarty otrzymało certyfikat „Firmy Przyjaznej Klientowi”. Program skierowany jest do przedsiębiorstw i instytucji, które chcą potwierdzić wysoką jakość obsługi klienta oraz uzyskać cenne dane i rekomendacje dotyczące całościowej polityki zarządzania relacjami z klientem. Szczegółowy audyt wykonany w ramach programu, potwierdził, iż nasi Klienici doceniają nasze starania związane z dostarczeniem profesjonalnego i elastycznego serwisu.

 

Diament Forbes

 W 2013 roku otrzymaliśmy Diament Forbesa - wyróżnienie przyznane przez redakcję miesięcznika Forbes we współpracy z wywiadownią Bisnode (d.Dun and Bradstreet Poland). Redakcja chce w ten sposób uhonorować  firmy najszybciej zwiększające swoją wartość.
 

Najlepszy produkt dla biznesu

 W 2011 roku Gazeta Finansowa przyznała nam nagrodę - Najlepszy Produkt dla Biznesu za „otwartość na potrzeby biznesu”. Gazeta doceniła szeroki wachlarz naszych usług finansowych, eksperckie podejście, wiedzę oraz doświadczenie.

Skrzydła KRD dla Bibby Financial Services

Skrzydła KRD to specjalna nagroda Krajowego Rejestru Długów, przyznawana od 3 lat dla przedsiębiorstw, dziennikarzy, instytucji, stowarzyszeń i osób, które w sposób szczególny wyróżniają się w promowaniu zasad etyki i rzetelności w swojej działalności. We wrześniu 2010 r. podczas Gali KRD wyróżniono Bibby Financial Services. Nagrodę przyznano w uznaniu za dotychczasową współpracę i działania propagujące rzetelność i kulturę terminowości płatniczej w biznesie.

W 2009 r. Bibby Financial Services w Wielkiej Brytanii zdobyło tytuł Najlepszego faktora 2009 roku, przyznanego przez Credit Today, brytyjski magazyn finansowy. O przyznaniu nagrody zadecydowało jury, składające się z czołowych specjalistów wywodzących się z kilkunastu największych brytyjskich korporacji i organizacji. Wyróżniono firmy, które osiągają najlepsze wyniki, gwarantują najwyższą jakość oraz promują etyczne i odpowiedzialne działania w biznesie.

W 2009 r. firma zdobyła tytuł Najlepszego faktora 2009 roku przynanego przez Narodowe Stowarzyszenie Brokerów Finansowych (National Association of Commercial Finance Brokers). Nagroda jest przynawana za najlepsze produkty finansowe dedykowane przedsiębiorcom z sektora MSP. Bibby Financial Services zdobyła ten tytuł już po raz piąty.

2006 i 2007 r. – "Golden Euro" w kategoriach "Nadzieja Polskiego Rynku". Celem konkursu jest promocja firm wchodzących na trudny, konkurencyjny rynek gospodarczy oraz firm, które charakteryzują się innowacyjnością w strategii swojej działalności.