Opinie Klientów Bibby Financial Services

Jesteśmy dumni, że tylu polskich Przedsiębiorców zaufało nam i wybrało Bibby Financial Services, jako dostawcę usług faktoringowych. Dokładamy wszelkich starań, by tego zaufania nie zawieźć. Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi Klientów, którzy opowiadają o branży, wpływie faktoringu na prowadzenie biznesu oraz współpracy z nami:

Art-Progres Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Art-Progres zajmuję się projektowaniem i produkcją materiałów ekspozycyjnych i reklamowych typu POS.

Flexible Packaging Polska Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Flexible Packaging Polska sp. z o. o. - prężną rodzinną firmę z branży opakowań produktów spożywczych świeżych.

 

Ventus Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo powstało 8 lat temu i zajmuje się przetwarzaniem odpadów tworzyw sztucznych głównie folii polietylenowej, pochodzącej z sektora rolniczego, budowlanego i sadownictwa, oraz produkcją wysokiej jakości regranulatów PE.

Bobolino Sp. z o.o.
Firma powstała w 2009 roku. Zajmuje się produkcją i importem źródeł światła, m.in. żarówek wstrząsoodpornych JNQ dedykowanych dla przemysłu.

Imex Logistics Sp. z o.o.
Firma jest młodym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z branży transportowo – logistyczno - spedycyjnej. Specjalizuje się przede wszystkim w ładunkach całopojazdowych i drobnicowych pomiędzy Polską a Skandynawią. Realizuje również transporty do Niemiec, Francji, Wlk. Brytanii, Austrii, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii oraz krajów Beneluxu.

Eko-Drew
Firma zajmuje się produkcją drewnianych elementów ogrodowych tj. płoty, donice, altany. Swoje wyroby eksportuje do Francji.

PPHU Lech
Firma działa na polskim rynku nieprzerwanie od 1979 roku jako wiodący importer tkanin obiciowych. Z faktoringu w Bibby Financial Services firm Lech korzysta już od ponad 10 lat.

Sedim
Firma zajmuje się transportem międzynarodowym i spedycją. Działa od 1984 roku, realizując jako jedno z pierwszych prywatnych przedsiębiorstw w Polsce przewozy ładunków na rynku międzynarodowym. Z firmą SEDIM współpracujemy już ponad 10 lat.

Aquatherm-Polska
Firma powstała w 1991 roku. Przedsiębiorstwo oferuje kompletne systemy do budowy instalacji wodociągowych, grzewczych i klimatyzacyjnych. Faktoring w Bibby Financial Services pomógł firmie wyjść z przejściowych kłopotów.