budowa

Bibby MSP Index - październik 2017

eksport

Bibby MSP Index - październik 2017 r.

Jako firma faktoringowa, zwracamy szczególną uwagę na problem przedsiębiorców związane z zatorami płatniczymi. Dlatego w ostatniej fali naszego badania Bibby MSP Index zweryfikowaliśmy jak często zdarzają się im opóźnienia w płatnościach. Okazało się, że problem z płatnościami na czas za sprzedane wyroby czy wykonane usługi, dotyczy prawie 70% respondentów.

Czego jeszcze obawiają się polscy przedsiębiorcy? Jak wygląda poziom zatrudnienia, inwestycji i sprzedaży w konkretnych branżach? Po odpowiedzi na te spotkania zapraszam do raportu. Oto wyniki 14. fali badania Bibby MSP Index!

Pobierz raport
Chcesz więcej takich informacji?

Otrzymuj powiadomienia

Dbamy o ochronę Twoich danych, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Sukcesja w firmie
Artykuły

Biznes czy rodzina?

Sukcesja firmy to skomplikowany proces, do którego trzeba się dobrze przygotować. Oto jak podejść do sukcesji, aby firma zdrowo się rozwijała.
Czy podatki mogą być Twoim sprzymierzeńcem?
Artykuły

Czy podatki mogą być Twoim sprzymierzeńcem?

Podatki kojarzą się zazwyczaj negatywnie, ale czy mogą być Twoim sprzymierzeńcem i źródłem przewagi konkurencyjnej? Zapraszamy do lektury artykułu!
Wyzwania w branży tworzyw sztucznych i opakowań
Artykuły

Wyzwania w branży tworzyw sztucznych i opakowań

Dowiedz się przed jakimi wyzwaniami stanęły firmy z branży tworzyw sztucznych i opakować w 2022 roku!
Jak przeprowadzić firmę przez kryzys
Blog

Jak przeprowadzić firmę przez kryzys

Wcześniej pandemia koronawirusa, teraz wojna w Ukrainie i sankcje nałożone na Rosję oraz Białoruś. Kryzys może pojawić się w każdej chwili i dotknąć każdą firmę.