Logowanie

Naszym Klientom udostępniamy 24-godzinny bezpieczny internetowy system obsługi Klienta BibbyNet. Dzięki niemu jesteście Państwo na bieżąco informowani, ile środków przysługuje Państwu w danej chwili, które faktury i kiedy zostały zapłacone przez odbiorców, jakie są przyczyny opóźnień w regulowaniu należności, ustalone podczas rozmowy naszych specjalistów z Państwa kontrahentami. BibbyNetumożliwia także generowanie dowolnych raportów na użytek codziennej pracy Państwa działu księgowości.

BibbyNet jest również dostępny na urządzeniach mobilnych. Wystarczy w przeglądarce urządzenia mobilnego wpisać poniższy adres, dane do logowania pozostają bez zmian:

https://bibbypl.hpdsc.com/aries/

Nasi Klienci mogą również korzystać z aplikacji e-zgłoszenia. Aplikacja umożliwia wygenerowanie elektronicznego pliku ze zgłoszeniami wierzytelności, który jest następnie przesyłany do Bibby Financial Services poprzez internetowy system obsługi Klienta BibbyNet. Po zaksięgowaniu przesłanych elektronicznie zgłoszeń, zostaje zaktualizowane Państwa saldo Księgi Wierzytelności oraz kwota srodków dostępnych do wypłaty.